JAUNA AUTOMATIZĒTA KATLUMĀJA
Kustīgās grīdas Skurstenis Multiciklons Dūmenis Pelnu izvadīšanas sistēma Ūdens sildāmais katls Deglis Vadības bloks Bunkurs Ķēdes transportieris

Kustīgās grīdas

Skurstenis

Multiciklons

Dūmenis

Pelnu izvadīšanas sistēma

Ūdens sildāmais katls

Deglis

Vadības bloks

Bunkurs

Ķēdes transportieris

VADĪBAS BLOKS / AUTOMĀTIKA

ECOSILTS sadarbībā ar automātikas ražotajiem izstrādā konkrētai katlumājai vadības bloka automātiku, kura regulē visas apkures sitamās darbību. Mēs piedāvājam gan pilnīgi automatizētu apkures sistēmu, gan daļēji automatizētu, ar iespēju to vadīt uz vietas.

Visas automātikas sistēmas ir atbilstoši šī laika tehnoloģiskiem standartiem: drošas, maksimāli pārskatāms un vienkāršotas lietošanā. Tās sniedz lietotājam iespēju pieslēgties un uzraudzīt vadības procesu attālināti, sekot darba norisei, sekot kurināma līmenim tvertnē, uzstādīt darbības sitamai individuālus apkures plānus, ka arī aplūkot statistikas datus par iekārtas darbības efektivitāti, un kurināma p Izstrādājot automātika sistēmu, mūsu galvenais uzdevums ir sniegt pārdomātu un ērtu izmantošanā sistēmu tās lietotājiem, gan katlumājas pārzinim, gan vadībai.

*vadības automātika ir izstrādātā tādā veidā, lai tai ir iespējama piekļuve arī atbalsta dienestam, gadījumos, kad atbalsts ir nepieciešams.

ŪDENS SILDĀMAIS KATLS

ECOSILTS ražotas katliekārtas ir vairāku desmitu gadu pieredzes rezultāts; ar augstu siltumspēju, drošas, ērtas ekspluatācijā ar augstu mehānisko noturību.

Lai nodrošinātu augstu ūdens sildāmā katla darbības lietderību, katliekārtas ir konstruētas ar dūmu gājienu, kas sasniedz pat 6m garumu, kur pieplūdes gaisa un izplūdes dūmu ātrums tiek automātiski regulēts, lai sasniegtu maksimāli efektīvu kurināmā materiāla sadegšanu, kas paredz tā maksimālu siltumspējas izmantošanu.

Tās ir izgatavotas no sekcijām, kas izgatavotas no tērauda loksnēm, caurulēm, “U” profiliem, kas biezākajās vietās sasniedz pat 8mm biezumu. Ūdenssildāmais katls ir ar divu virzienu horizontāliem plauktiem, vienu virziena vertikālu plauktu un divu virzienu vertikālu siltummaini, termoizolētu ārpusi un inspekcijas/tīrīšanas lūkām.

DEGLIS

Slīpo kustīgo ārdu priekškurtuve jeb apkures sistēmas deglis.

Deglis ir veidots kā viendabīga monolīta konstrukcija, kuru savienot ar apkures katlu un pārvietot katlu mājas telpā iespējams pa izbūvētām sliedēm. Ar apkures katlu deglis tiek blīvi fiksēts atvērta tipa lūkā, lai ērti savienotu darba stāvoklim. Šāda tipa savienošana nepieciešamības gadījumā operatīvi ļauj pāriet uz cita tipa kurināmo, piemēram, malku, vai veikt nepieciešamos remontdarbus un apkopes iekārtām.

Degļa pamatelements ir degkamera, kura daļēji atrodas apkures katla iekšējā daļā, kur arī notiek kurināmā degšanas process. Lai nodrošinātu degkameras iekšējās augšējās un sānu sienas augstai temperatūras noturībai un degkameras ilgmūžībai, tās izgatavotas no šamota tipa materiāla.

MULTICIKLONS

Multiciklons tiek uzstādīts pēc ūdens sildāmā katla. Cikloni paredzēti gaisa attīrīšanai no dažādiem piemaisījumiem – koksnes tehnoloģiskajiem atkritumiem, sausām koka skaidām un putekļiem. Cikloni ir ar augstu attīrīšanas efektivitāti, un tiek izmantoti kopā ar pneimotransporta un aspirācijas sistēmām. Mūsu piedāvātie cikloni izgatavoti no tērauda loksnēm un pateicoties augstajai kvalitātei, nodrošina līdz pat 98% gaisa attīrīšanu, un maksimāli samazina cieto daļiņu izmešus atmosfērā.

KUSTĪGAS GRĪDAS

Kurināmā noliktavas kustīgā grīda paredzēta birstošā kurināmā transportēšanai no noliktavas līdz kurināmā padeves transportierim.

Kustīgā grīda sastāv no hidrauliskiem bīdītājiem ar lāpstiņām, hidrocilindru stiprinājuma kronšteiniem bīdītāju galos.

Hidraulisko bīdītāju darbu nodrošina hidrostacija. Hidrostacijas tehniskie parametri ir atkarīgi no kustīgās grīdas izmēriem.

ĶĒDES TRANSPORTIERIS

Kurināmā padeves sistēma nodrošina nepārtraukto kurināmā padevi no kurināmā uzglabāšanas vietas. Ar kustīgām grīdām, biomasa tiek virzīta tālāk ar kurināmā transportieri uz biomasas uzkrāšanas tvertni, tādā veidā nodrošinot nepatrauktu kurināmā uzturēšanos bunkuri.

Pie lielākām iekārtas jaudām, industriālām un centrālapkures katlumājām ir nepieciešams lielāks kurināmā daudzums. Biokurināmais tiek padots, izmantojot ķēdes transportieri. Ķēdes transportierim ir ievērojami lielāka padeves kapacitāte, salīdzinot ar vītnes tipa transportieri, kas ir būtiski gadījumos, kad tiek kurināmais rūpnieciski nepārstrādāts un ar augstu mitruma saturu kurināmais.

AUTOMĀTISKĀ PELNU IZVADĪŠANAS SISTĒMA

Pelnu izvadīšanas sistēma atvieglo apkures katliekārtas ikdienas apkopes, nodrošina nepārtrauktu pelnu izvadīšanu no katliekārtas, lai nepieļautu pelnu uzkrāšanos kurtuvē un samazinātu to nokļūšanu katliekārtas plauktu un konvekcijas daļā.

Tas nodrošina augstāku saražotās siltumenerģijas izmantošanu, veicina sekmīgu katliekārtas darbību un pagarina iekārtas kalpošanas mūžu.

Pelnu izvadīšanas sistēma sastāv no 1-2 elektromotoriem, motorreduktoriem, spirālveida transportieriem, kas ļauj transportēt arī mitrus pelnus. Pelnu tvertnes ir hermētiski savienotas ar katliekārtu. Pelnu tvernes ir aprīkotas ar inspekcijas tīrīšanas atverēm (vākiem), kas ļauj nodrošināt ērtu to apkalpošanu. Pelnu izvadīšanas sistēmas koplektācija ir atkarīga no katliekārtas automatizācijas pakāpes.

Lai nodrošinātu augstu lietderību iesakam pelnu izvadīšanas sistēmu lietot komplektā ar katliekārtas pilnu (ieskatot konvekcijas daļu) attīrīšanas sistēmu, kas ļaus nodrošināt iekārtas nepārtrauktu efektīvu darbību.

BUNKURS / KURINĀMĀ TVERTNE

Uzglabāšanas tvertne var būt projektēta gan ar līdzenu, gan ar slīpu grīdu.

Uzglabāšanas tvertnes sistēma ar iebūvētu kurināmā pievilkšanas ierīci labi funkcionē ar koksnes šķeldu, kūdru un citu kurināmo, kā arī līdzīga veida maisījumiem.

Kurināmā novietne jeb tvertne ir paredzēta kurināmā uzglabāšanai un automatizētai padevei apkures sistēmai. Kurināmā novietni var viegli un ātri uzmontēt uz vietas objektā, kā arī ērti pārvietot uz citu vietu.

  • Automātika

  • Ūdens sildāmais katls

  • Deglis

  • Multiciklons

  • Kustīgas grīdas

  • Ķēdes transportieris

  • Pelnu izvadīšanas sistēma

  • Bunkurs